Cena od 76.500€ s DPH



O úroveň luxusu vyššie. Úplne nový model 2019 ram 1500 sa môže pochváliť vlnitou mriežkou chladiča a štýlovými chrómovými prvkami, pokročilými technológiami a interiérom vytvoreným pre výnimočný vzhľad a pohodlie.



Objavte prvotriedne kožené interiéry, prvky z pravého dreva, vyhrievané a vetrané predné a zadné sedadlá a prístup k exkluzívnemu infotainmentu - informáciám a zábave.



Výkonná stúpačka automobilu ponúka jednoduchý vstup a výstup bez námahy a po zastavení sa automaticky rozvinie keď tento úplne nový 2019 ram 1500 limited zastane na parkovisku a otvoria sa dvere.



Dostupný prémiový zvukový systém harman kardon® s výnimočným výkonom 900 watov sa môže pochváliť 19 reproduktormi čo je najviac reproduktorov vo svojej triede.



S exkluzívnym 4-rohovým vzduchovým odpružením active-level™ s automatickým vyrovnávaním nákladu môžete voziť náklad bez obmedzení.



Limitované značenie dodáva mriežke na chladiči, bočnej strane, batožinovému priestoru a priehradke na dverách prvotriedny dojem. to všetko prispieva k osobitému štýlu a dáva vám možnosť byť na toto auto patrične hrdý.