O spoločnosti Todos​

01.03.2011

Spoločnosť Todos založenie

Spoločnosť Todos pôsobí na trhu automobilového priemyslu od roku 2011. Ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisného miesta pre značky: ŠKODA, VW, Seat, Toyota, Fiat, Fiat Prof., Alfa Romeo, Jeep, Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM.

30.3.2018

TODOS a RAM

Na jar v roku 2018 spoločnosť Todos získala autorizáciu na predaj a servis americkej značky RAM.

RAM je veľký pick-up, ktorý od roku 1991 vyrába americká automobilka Chrysler Group LCC. Od roku 2010 je model RAM predávaný pod značkou RAM TRUCKS.

Pôvodne bol RAM súčasťou modelovej série ľahkých nákladných vozidiel automobilky Dodge. Prvýkrát bol názov RAM použitý na predizajnovanom pick-upe Dodge D Series a tiež na vane B Series. V súčasnosti sa RAM vyrába v závode Saltillo Truck Assembly v Saltille v Mexiku, a tiež v závode Warren Truck Assembly v meste Warren/USA.

1.6.2018

TODOS EXCLUSIVE – RAM showroom

Spoločnosť Todos sídli v Bratislave na Panónskej ceste 45A, kde sa nachádza výkonné riadenie, predaj, servis a marketing pre túto značku.

Ponúkame dostupnosť celej škály modelov značky RAM, predaj jazdených vozidiel tejto značky, a poskytujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis.

Na prevádzke Todos Exclusive ponúkame tiež autorizovaný predaj a servis značiek Cadillac, Corvette, Camaro a Dodge pre Slovenskú republiku.

01.01.2020

Nové servisné strediská

V roku 2020 sme sa stali autorizovaným servisom pre značku RAM aj na našich ďalších pobočkách Todos Žilina, Todos Ružomberok a Todos Košice.