fbpx

RAM – Americké vozidlá

Cena od 68.100€ s DPHÚplne nový model 2019 RAM 1500 Laramie® na vás zapôsobí s jeho štýlovými chrómovými prvkami, 22-palcovými kolesami, interiérom s koženými sedadlami a najväčším 12-palcovým dotykovým displejom v tejto triede.
Úplne nový model 2019 RAM 1500 Laramie® vyniká svojim výrazným prešívaním, vyhrievanými prednými sedadlami zdobenými kožou a Uconnect® 12.0, ktorý predstavuje najväčší 12-palcový dotykový displej tejto triedy s navigáciou na celej obrazovke.Jeho športový vzhľad sa môže pochváliť funkciami, ako je napríklad výkonná športová kapota, predné a zadné nárazníky vo farbe vozidla, mriežka chladiča vo farbe vozidla a monochromatický lak. Celkový športový vzhľad umocňujú 20-palcové hliníkové kolesá.Prémiový, 7-palcový displej s informáciami o vodičovi, poskytuje informácie na plnofarebnej 3D grafike s vysokým rozlíšením. Dá sa nakonfigurovať podľa vašich preferencií.
Vyhrievané a vetrané kožené sedadlá vodiča, s nastavením do 12 polôh a predné sedadlá spolujazdca ponúkajú prvotriedny komfort a ovládanie jediným stlačením tlačidla. Sklopné vyhrievané zadné sedadlá poskytujú cestujúcim väčšie pohodlie.
K dispozícii aj s prednou sedačkovou lavicou pre maximálnu kapacitu 6 cestujúcich.Štandardom je zvukový systém Harman Kardon® s 19 reproduktormi, ktorý vás obklopí výnimočným zvukom.