BEZPEČNOSŤ VĎAKA TECHNOLÓGIÁM

Pokročilá technológia dáva úplne novému modelu 2019 RAM 1500 pôsobivú úroveň bezpečnosti a zabezpečenia so snímačmi, kamerami a sofistikovaným softvérom, ktorý vás dokonale informuje a poskytne vám prehľad o všetkom.

MÚDREJŠÍ SPÔSOB ŤAHANIA

Nový systém sledovania slepých uhlov so zadným priečnym snímačom cesty a detekciou prívesu zaisťuje bezpečnejšie manévrovanie, pričom automaticky zisťuje dĺžku prívesu a započítava ju do nej - niečo, čo musíte pri iných nákladných vozidlách stále robiť manuálne.

Varovanie pred vybočením z jazdného pruhu - Plus LaneSense

Funkcia varovania pred vybočením z jazdného pruhu - Plus LaneSense® - pomáha predchádzať neúmyselnému vybočeniu z jazdného pruhu tým, že poskytuje vizuálne upozornenie a bezpečne privedie vozidlo späť na správne miesto.

Rozumnejšie jazdenie


Nový dostupný adaptívny tempomat s funkciou Stop and Go detekuje vozidlá vpredu. Ak je pri pomalšej premávke potrebné zvýšiť brzdenie, dostupné varovanie pred kolíziou s funkciou Advanced Brake Assist automaticky pomôže prispôsobiť sa bezpečnej vzdialenosti.

Pomoc pri parkovaní


Dostupná asistencia pri paralelnom a kolmom parkovaní poskytuje aktívnu pomoc pri parkovaní. Navádzací systém vás nasmeruje na zaradenie polohy prevodového stupňa, brzdy a akcelerátora, zatiaľ čo automaticky riadi riadenie.

OČI NA STOPKÁCH

Nová, dostupná 360-stupňová kamera Surround View poskytuje kompletný prehľad o okolí vozidla. Pomáha zvýšiť bezpečnosť pri parkovaní, nakladaní, vykladaní a pripevňovaní prívesu.

NAVRHNUTÝ TAK, ABY POMÁHAL CHRÁNIŤ

Úplne nový 2019 RAM 1500 je od základov navrhnutý pre bezpečnosť. Či už teda prepravujete veľké náklady, alebo prepravujete vzácny tovar, môžete mu dôverovať.

VYSOKOPEVNÁ OCEĽ

98 % ocele použitej v ráme je oceľ s vysokou pevnosťou, vďaka čomu je úplne nový RAM 1500 najsilnejším RAMom v histórii.
NAJVÄČŠIE BRZDY V TRIEDE

S 38 centimetrovými brzdami je úplne nový 2019 RAM 1500 schopný ľahko zastaviť aj na kratšej vzdialenosti.