PRESKÚMAJTE MULTIFUNKČNÉ DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Úplne nové dvere batožinového priestoru boli prepracované na dvoje dvere, ktoré sa otvárajú o 88° a ponúkajú ľahší prístup k úložisku pri zachovaní robustnosti, ktorú potrebujete pri práci a v teréne.

ROZŠÍRENÝ SYSTÉM OTVÁRANIA RAMBOX®VIAC PRIESTORU PRE VIAC ĽUDÍ

Úplne nový 2019 RAM 1500 má maximálny objem úložného priestoru 18,5 m3. So systémom riadenia nákladu RAMBox® sa dá uložiť náklad so šírkou až 122 cm. Systém riadenia nákladu RAMBox® - exkluzívny prvok tejto triedy - ponúka dva uzamykateľné zásobníky s odtokom, s LED osvetlením, a nové funkcie, ako je 115-voltová zásuvka a diaľkový prístup pomocou ovládača.

ZABUDOVANÉ POHODLIE

Úplne nový model 2019 RAM 1500 ponúka funkcie, ako sú dostupné výkonné bočné lišty a tlmené zadné dvere batožinového priestoru na zabezpečenie ľahkého prístupu.

JEDNODUCHOSŤ PRÍSTUPU

Dostupné výkonné bočné lišty vám pomôžu vystúpiť a vstúpiť
do vozidla.


Vďaka tlmeným zadným dverám úložného priestoru
a systému riadenia nákladu RAMBox® bude prístup k vášmu nákladu hračkou.

ROZŠÍRENÝ SYSTÉM RIADENIA RAMBOX®CARGO

Systém riadenia nákladu RAMBox® - exkluzívny prvok tejto triedy - ponúka dva uzamykateľné zásobníky s odtokom, s LED osvetlením, a nové funkcie, ako je 115-voltová zásuvka a diaľkový prístup pomocou ovládača.ČEĽTE BUDÚCNOSTI

Vyrezávaná, vytesaná kapota, uhladenejšie svetlomety a prepracovaný dizajn mriežky chladiča svedčia o významných vylepšeniach pod kapotou, vrátane aktívneho uzáveru mriežky a full LED svetlometov.


ASISTENT ZADNÝCH DVERÍ ÚLOŽNÉHO PRIESTORU

Tlmené zadné dvere batožinového priestoru naplnené dusíkom a olejom zaisťujú vyváženú a stálu pomoc aj v tých najchladnejších alebo najteplejších podmienkach. Zadné výklopné dvere sú ovládané diaľkovo.

NOVÉ ZADNÉ ZOBRAZENIE

Nové hliníkové dvere batožinového priestoru sú vybavené integrovaným spojlerom, vynoveným znakom RAM Truck s výraznými geometrickými tvarmi, silným okrajom a nápisom „RAM“ v novom štýle písma.