PRESKÚMAJTE MULTIFUNKČNÉ DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Úplne nové dvere batožinového priestoru boli prepracované na dvoje dvere, ktoré sa otvárajú o 88° a ponúkajú ľahší prístup k úložisku pri zachovaní robustnosti, ktorú potrebujete pri práci a v teréne.

ROZŠÍRENÝ SYSTÉM OTVÁRANIA RAMBOX®VIAC PRIESTORU PRE VIAC ĽUDÍ

Úplne nový 2019 Ram 1500 má maximálny objem ložného priestoru 18,5 metra kubického, s rozmermi dokonale dimenzovanými na uloženie 4x8 listov preglejky, dokonca aj s dostupným exkluzívnym systémom riadenia nákladu RamBox®. exkluzívne pre túto triedu.

ZABUDOVANÉ POHODLIE

Úplne nový model 2019 Ram 1500 ponúka funkcie ako sú dostupné výkonné bočné lišty a tlmené zadné dvere batožinového priestoru na zabezpečenie ľahkého prístupu.

JEDNODUCHOSŤ PRÍSTUPU

Dostupné výkonné bočné lišty vám pomôžu vystúpiť a vstúpiť
s ľahkosťou, zatiaľ čo vďaka tlmeným zadným dverám úložného
priestoru a systému riadenia nákladu RamBox® bude prístup
k vášmu nákladu hračkou.

ROZŠÍRENÝ SYSTÉM RIADENIA RAMBOX®CARGO

Systém riadenia nákladu RamBox®, exkluzívny prvok tejto triedy ponúka dva uzamykateľné zásobníky s odtokom s LED osvetlením a nové funkcie, ako je 115-voltová zásuvka a diaľkový prístup pomocou ovládača.ČELTE BUDÚCNOSTI

Vyrezávaná, vytesaná kapota, uhladenejšie svetlomety a prepracovaný dizajn mriežky chladiča svedčia o významných vylepšeniach pod kapotou, vrátane aktívneho uzáveru mriežky a full LED svetlometov.


ASISTENT ZADNÝCH DVERÍ ÚLOŽNÉHO PRIESTORU

Tlmené zadné dvere batožinového priestoru naplnené dusíkom a olejom zaisťujú vyváženú a stálu pomoc aj v tých najchladnejších alebo najteplejších podmienkach. Zadné výklopné dvere s ovládaním prívesu pomocou kľúča uľahčujú otváranie zadných dverí.

NOVÉ ZADNÉ ZOBRAZENIE

Nové hliníkové dvere batožinového priestoru sú vybavené integrovaným spojlerom, vynoveným znakom Ram Truck s výraznými geometrickými tvarmi, silným okrajom a nápisom „RAM“ v novom štýle písma.